Tombo Survivor

Android icin v1.0


Tombo Survivor APK ile muhteşem bir aksiyon oyununa hazır olun. Magro Play'in yeni aksiyon oyunu Android için Tombo Survivor APK indir.
[post-views]
Tombo Survivor apk – Tombo Survivor descarga İndir
3.7/5 Oylar: 12

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Tombo Survivor APK ile muhteşem bir aksiyon oyununa hazır olun. Magro Play’in yeni aksiyon oyunu Android için Tombo Survivor indir.

Tombo Survivor APK

Bu oyunda bir Tombo Survivor (Corrupt Police) rolünü oynayacaksınız ve şüpheli olsun ya da olmasın tanıştığınız tüm sivilleri ayağa kaldırmanız gerekecek.

Tombo Survivor Android

Tombo Survivor Android ve sivillerin kendilerini savunduğuna dikkat edin, polis tacizlerinden bıktılar ve size empanadalar ve darbelerle saldıracaklar, enerjinizi geri kazanmak ve kendinizi en yozlaşmış Tombo Survivor‘a dönüştürmek için 50 lukadan rüşvet toplamanız gerekecek.

Tombo Survivor Özellikleri

Video

Yenilikler

Tombo Survivor 2020

  • Bazı hatalar düzeltildi
  • Tombo Survivor Descargar
  • Güncelleme geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/androidn/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/androidn/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111