DMCA Disclaimer

23 May, 2020 admin Yorum yapılmamış

Daha fazla bilgi edinmek veya sitemizin feragatnamesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] ya da [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Android 101 için sorumluluk reddi beyanları

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://android101.net/ – iyi niyetle ve sadece genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Android 101, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde bulduğunuz bilgilere (Android 101) ilişkin herhangi bir işlem yapmak kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. Android 101, web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir kayıp ve / veya zarardan sorumlu tutulamaz. Feragatnamemiz, Feragatname Oluşturucu Çevrimiçi ve Feragatname Oluşturucu yardımıyla oluşturulmuştur.

Web sitemizden, bu harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sunmaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine yapılan bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerik bildirimde bulunulmadan değiştirilebilir ve ‘kötü’ olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Ayrıca, web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında olan farklı gizlilik politikalarına ve şartlarına sahip olabileceğini de unutmayın. Herhangi bir işletmeye girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve bunların “Hizmet Şartları” nı kontrol ettiğinizden emin olun.

Razı olmak
Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme
Bu dokümanı güncellersek, değiştirirsek veya değişiklik yaparsak, bu değişiklikler belirgin bir şekilde buraya gönderilir.

Yorumlar kapalı.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/androidn/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/androidn/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111